Přenos čísla

Přenos “pevného” telefonního čísla na službu VoIP – Volání přes internet.

   

 

Co změna přinese:

Snížení nákladů za provoz telefonní linky

Snížení nákladů za hovorné

Nebude již smlouva s Telefonica O2

Co je nutno vědět:

Telefon je funkční pouze pokud funguje připojení k internetu

Musí se pořídit nový telefon, nebo adaptér

Přenos telefonního čísla je bez závazku. Za administrativní úkon přenosu je účtován poplatek ve výši 900,-Kč jednorázově. 

 

 

Jak postupovat:

1. Najděte si některou poslední fakturu, nebo smlouvu se současným operátorem a vyhledejte své telefonní číslo, které chce přenést a své referenční číslo

2. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ U SOUČASNÉHO OPERÁTORA SLUŽBU NEVYPOVÍDEJTE. Můžete si pouze změnit tarif, nebo zrušit Internet na pevné lince. Pokud by jste linku sami zrušili, přenos se stíží a zdraží.

3. Vyplní se dokument tzv. „CAF“ – Žádost o zrušení hlasové služby z důvodu přenesení čísla k jinému operátorovi. Dokument se vyplňuje za vlastníka- na koho je smlouva psána.
Dokument Vám předložíme, získáte jej od nás elektronicky, nebo ke stažení zde.

- Vyplníte informace o Zákazníkovi na koho je smlouva vedena

- Číslo přípojky-telefonní číslo které chcete převést

- Kontaktní údaje na osobu provádějící přenos (email+mobilní telefon)

- Podpis zákazníka

4. Předáte nám vyplněný dokument a o ostatní se již postaráme my za Vás.

5. Přenos tel. čísla trvé dle praxe 60-90dnů, kdy tedy ještě 2-3 poplatky za telefon projdou u bývalého operátora. Jakmile je přenos dokončen, jste o stavu od nás informováni.

 

 

Celé řešení přenosu a vyplnění můžeme zrealizovat i kompletně za Vás, je potřeba ale na kopii poslední faktury od stávajícího operátora napsat „Souhlasím s přenosem telefonního čísla „vypsat tel.“ k jinému operátorovi. Datum a Podpis vlastníka čísla a tuto kopii nám předat.

 

Pokud chcete mít jistotu stálého volání a bezchybného přenosu, napomůže řešení od nás, kdy Vám již dopředu dočasně aktivujeme bezplatně nové tel.číslo  na novém VoIP telefonu a zapojíme ho u Vás tak, že příchozí hovory budete přijímat na všech číslech ale odchozí volání bude pouze již přes internet za nižší poplatky.