Co vše umíme ?

Víte co všechno umíme?

 

To že se od roku 1992 zabýváme informačními technologiemi je věc vesměs známá.

Že jsme od roku 1996 se věnovali internetu a od roku 2002 provozujeme vlastní síť je také již známo. Mnoho lidí ale vůbec netuší, že jako nejstarší regionální poskytovatel nabízíme kompletní balík služeb, kdy jsme např do obce Blučina, nebo Opatovice jako jediní přivedli mezinárodní optickou síť s vesměs neomezenou kapacitou a tím velmi zvýšili kvalitu našich služeb. Primární optickou síť zde máme jako jediní, i když ostatní tvrdí že taky "mají".

Co tedy nabízíme více, mimo internet?
Již od počátku nabízíme i levné telefonování přes pevnou telefonní linku, kdy volání z pevné na mobil bylo pro leckterého uživatele levnější, než z mobilu na mobil. 

Ke službám jsme v létě roku 2013 přidali i Televizi, kterou může uživatel sledovat nejen v obývacím pokoji, ale i na počítači, nebo i chytrých telefonech a tabletech.

Novinkou léta 2014 je služba MOBIL. Stali jsme se partnerskou společností jako VIRTUÁLNÍ OPERÁTOR, získali jsme od telekomunikačního úřadu licenci na poskytování mobilních služeb pro celou ČR.
Nyní i naši klienti mohou vyzkoušet, jaké to je, telefonovat z mobilu již za 0,99Kč/minutu !
Kvalitativně poskytujeme tuto službu v celé ČR, zaměřujeme se ale hlavně na spokojenost a kvalitu. Naše mobilní služby jsme připojily do hlavičky MOBIL21, která je propojena s vysílači Tmobile. Zavoláte si tedy všude tam, kde Tmobile má dostupný vysílač.

Nečekejte až vás bude někdo opíjet rohlíkem.

Přijďte se zeptat na cokoli z naší práce, jsme normální féroví lidé, kteří dělají věci tak, aby za něco stály a doporučíme Vám jen takové služby, které sami užíváme.

U nás se setkáte s vstřícností a usměvem. Nebylo li by to tak a nebyli by jste s řešením či vstřícností spokojeni, napiště mi na email kubes @ blucina.net, věc prověřím osobně.

Jsme lidé a lidmi zůstáváme.

 

Petr Kubeš

majitel firmy